28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

A tým | Hostouňští vybojovali vítězství nad Mosteckým FK

Předposlední celek soutěže Mostecký FK domácí Hostouň překvapivě potrápil. Hostouňští dokonce prohrávali, ale zásluhou Kabeleho a Lohoydy nakonec výsledek otočili a do tabulky si připisují další tři body.

V úvodu utkání to byli Hostouňští, kteří si připisovali střelecké pokusy. Žádný z nich se neujal, a tak se o slovo přihlásili hosté. Ve 23. minutě dokázal využít nepřehledné situace před naší bránou Mostecký Vaněk a otevřel skóre utkání. O vyrovnání se postaral o 13 minut později Kabele, který využil výhodu pokutového kopu po faulu na Marka.

V úvodu druhého poločasu byli aktivnější Hostouňští, ale žádná ze šancí k brance nevedla. Prosadit se dokázal až střídající Lohoyda. Po pár minutách na hřišti vystřihl nůžky, na které brankář hostů nedokázal zareagovat - 2:1! V dalším průběhu hry měla obě mužstva několik nadějných příležitosti ke skórování, ale žádnou z nich nedokázala proměnit. A tak si Hostouňští po výhře 2:1 udrželi vedoucí pozici v Divizi B.

Sokol Hostouň vs. Mostecký FK 2:1 (1:1)

Sestava: Czehowsky - Vašák (64. Stojka), Trapp, Hanuščík, Charvát - Kulhavý, Marek, Bělíček (53. Lohoyda), Kabele (89. Viduna) - Vegricht (86. Kostorek), Hájek | Kudrna, Zajac, Věchtík

Branky: 36. Kabele (p.), 65. Lohoyda

Žluté karty: Kulhavý, Vegricht

Rozhodčí: Hodek Jakub - Duda Miroslav, Šafránková Nikola

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová