A tým | Hostouňští v souboji s Duklou nezklamali. Do druhého kola jde ale tým z Julisky

Hostouňští letos nenavážou na předchozí čtyři účasti ve druhém kole poháru Mol Cup. I přes dobrý výkon podlehli druholigové Dukle 0:3.

Foto: sokol-hostoun.cz

Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha 0:3 (0:1)

Sestava – Sokol: Pančev (45. Tetour) - Zahranychnyy, Kosík, Paulizzi (58. Hájek), Charvát, Januška, Vlasák, Štětka (74. Bízek), Novák F. (58. Mentberger), Shkyria (58. Neruda), Hucek

Branky: 36. Kozel, 71. Kim Seung, 91. Adediran

Žluté karty: Zahranychnyy, Kosík, Januška, Hucek, Neruda - Peterka, Holiš

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera

Cíl dnešního utkání pro nás všechny byl, ať dokážeme lidem a fanouškům v Hostouni, že děláme maximum pro to, abychom otočili naši špatnou podzimní sérii a zároveň se připravili na nedělní utkání s Přešticemi. Věřím, že diváci, kteří přišli, museli ocenit maximální snahu a chvílemi i kvalitu, …i proti takovému těžkému soupeři. Dukla je jinde, ukázala svoji sílu a je otázka času, kdy se otočí jejich výsledky v Národní lize. I přes špatný start do soutěže pro mě zůstává velkým favorite na postup do nejvyšší soutěže.

Bohužel za stavu 2:0 pro soupeře jsme měli dvě velké příležitosti a neproměnili je, což bych řekl, že rozhodlo. Druhý poločas byl z naší strany velmi slušný a dokázali jsme si, že to v sobě máme. Je teď otázka, zda to dokážeme přenést právě do zápasu s Přešticemi, kdy je posvícení a z knihy, kterou Hostouň vydala, moc dobře vím, co to pro lidi znamená. Musíme jít na maximální hranu jako dnes.

Dukle bych chtěl pogratulovat, ať je její cesta veselejší a najedou na vítězkou sérii. V neposlední řadě bych chtěl strašně moc poděkovat lidem, kteří přišli. Našim mládežníkům, trenérům a lidem z klubu, kteří nás podporovali. Myslím, že někteří kluci hráli před tolika diváky poprvé. Sedm set diváků je zážitek, na který budeme určitě rádi vzpomínat.

V neděli se vrátíme na třetiligovou notu. V rámci posvícenských oslav v Hostouni přivítáme nováčka soutěže – FK ROBSTAV Přeštice. Utkání začne netradičně v 15:30.

Autor: Lukáš Horníček

----- FOTOGALERIE -----