4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Hostouňští uhájili proti silnému soupeři domácí tvrz. Jiskra si však odvezla bod

Atraktivní utkání 11. kola České fotbalové ligy mezi domácím Sokolem Hostouň a Jiskrou Domažlice skončilo po remíze 1:1 zaslouženou dělbou bodů. Skóre utkání otevřel ve 30. minutě Javier Neruda, hosté vyrovnali krátce před přestávkou zásluhou Tomáše Kuhajdy.

Sokol Hostouň vs. TJ Jiskra Domažlice 1:1 (1:1)

Sestava – Sokol: Tetour – Bízek, Kosík, Krunert, Miker, Habovda, Januška (64. Contreras), Vlasák, Štětka, Hucek (71. Fotr), Neruda (80. Zahranychnyy)

Branky: 30. Neruda - 44. Kuhajda

Žluté karty: Kosík, Hucek, Miker – Teršl, Rychnovský, Limberský

Je to historicky první bod, který jsme s Domažlicemi uhráli. Je to velmi zkušený a fotbalový soupeř. Remízy si vážíme! Myslím, že šlo o nadstandardní utkání ČFL, kde si oba týmy vážily míče, chtěly s ním hrát a nezbavovaly se ho. Upřímně mě soupeř překvapil… Myslel jsme si, že budou hlavou už na středečním pohárovém utkání se Spartou. Ale ukázalo se, že trenér Vajgl je velice zkušený a svůj tým připravil po mentální stránce velmi dobře.

První poločas jsme měli dle mého názoru lepší pohyb, než soupeř, který nám dělal problémy hlavně na jejich silnější levé straně. Branku jsme dali ze situace, kterou jsme chtěli a trénovali. Javi byl důrazný a byl odměněn. Naopak obdrženou branku jsme dostali opět z rohu v poslední minutě prvního poločasu. Polehčující okolnost je, že soupeř hrál rukou a zabránil Tetymu míč vyrazit. Upřímně nerozumím, že tohle trojice rozhodčích nevidí.

Druhý poločas byl rovněž kvalitní. Hrálo se nahoru dolu a oba týmy měly dvě velké šance strhnout utkání na svou stranu. Děkujeme fanouškům za podporu a doufám, že se uvidíme za týden v nedaleké Přední Kopanině.