29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Hostouňští slaví postup v Mol Cupu

Hostouň v dnešním zápase českého poháru porazila třetiligový Slavoj Vyšehrad a slaví historický postup do 2. kola.

Hostouňští šli brzo do vedení zásluhou Vegrichta. O deset minut později bylo sice srovnáno, ale poločasové vedení 3:1 zařídili brankami Hájek a Trapp. Hned zkraje druhého poločasu si připsal druhý zásah Vegricht a poslal Hostouň do komfortního tříbrankového vedení. To se však rozplynulo mezi 66. a 81. minutu, kdy tým Slavoje vstřelil tři branky a srovnal na 4:4. Když už to vypadalo, že zápas dospěje do prodloužení, zahrál v nastaveném čase rukou ve svém vápně hráč Vyšehradu a proměněnou penaltou poslal kapitán Marek Hostouň do dalšího kola Mol Cupu, kde může narazit na týmy z 1. a 2. ligy.

Sokol Hostouň vs. FC Slavoj Vyšehrad 5:4 (3:1)

Sestava: Kudrna - Kostorek (69. Dunderović), Hanuščík, Trapp, Charvát - Stojka (92. Vašák), Marek, Kulhavý, Lohoyda - Hájek, Vegricht (92. Věchtík)

Branky: 7. a 46. Vegricht, 28. Hájek, 43. Trapp, 91. Marek (p.)

Žluté karty: Kulhavý, Kudrna

Rozhodčí: Klupák Petr - Krupka Pavel, Plzák Daniel

Fotogalerie: >>>>>