A tým | Hostouňští sehráli s Belasí vyrovnanou partii

Do utkání se Slovanem Bratislava vstoupili, zásluhou branky Januška, lépe Hostouňští. Domácí však do poločasu vyrovnali a po přestávce dokonali obrat. Hostouňští v závěru utkání tlačili a vypracovali si několik nadějných příležitostí ke skórování. Vyrovnání se však nedočkali…

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera…

Začátek zápasu byl nahoru dolu. My šli do vedení ve 24. minutě po akci středem hřiště a přesném zakončení Janušky. Slovan ale ukázal svoji sílu. Hlavně dva hráči z áčka byli znát a dělali na hřišti rozdílové věci. V průběhu prvního poločasu nás několikrát podržel Tety. Branku jsme paradoxně obdrželi až před přestávkou z nepříliš gólové akce, když Shkyria neuhlídal svého hráče na zadní tyči.

Druhý poločas byl Slovan lepší na míči. Naopak my jsme po zisku rychle míče ztráceli a dostávali se tak pod tlak. Vlastně si nepamatuji, že bychom měli soupeře, který nás donutil v určitých fázích hry takhle dobře bránit. Výborně zachytal David Vitásek a dal nám šanci na vyrovnání, které bohužel nepřišlo, i když jsme měli na konci tři gólové šance.

Před odjezdem do Bratislavy jsme měli mínus 6 hráčů z osy, která hrála na podzim. O to víc si ale vážím, jakým způsobem to kluci odehráli. Pro některé z nich jsou to neskutečné zkušenosti. Slovan ukázal svojí velkou sílu, ale my se nedali! Naopak jsme si podruhé dokázali, že se můžeme rovnat týmům, jako je Sparta B či Slovan B. Jsem na kluky vážně hrdý. Velké díky! Užili jsme si to a snad už se marodi začnou vracet pomalu zpět.

ŠK Slovan Bratislava B vs. Sokol Hostouň 2:1 (1:1)

Branky: 39., 67. - 24. Januška

Sestava – Sokol: Tetour (46. Vitásek) - Shkyria (58. Sadyk), Krunert, Bízek, Zahranychnyy - Novák D., Drul (70. Miker), Januška - Fotr A. (65. Kubáň), Vlasák, Paulizzi (58. Šmerda)