A tým | Hostouňští se vrací k tréninku

Po posledním podzimním kole v Benešově dali trenéři mužstvu týdenní volno. Krátký odpočinek od fotbalu je u konce. Dneškem hráči startují třítýdenní tréninkový blok, v rámci kterého sehrají i dvě přípravná utkání.

Úvodní posezónní blok zahájí téměř kompletní kádr dnešním tréninkem. První týden vyvrcholí pátečním přípravným utkáním s rezervou Mladé Boleslavi, za který od letošního podzimu nastupuje i jeden z největších českých talentů minulé dekády – Václav Kadlec. Druhé domluvené listopadové utkání odehrají Hostouňští v Roudnici nad Labem, kam je pozvalo divizní mužstvo SK Štětí.

I když je po sezónně, utkání budou zajímavým měřením sil a možností, jak si po ne příliš podařeném podzimu zpravit chuť. „Obě přípravná utkání budeme brát vážně,“ potvrzuje trenér Dominik Rodinger, že se nebude jednat o žádná přátelská utkání.

Ani tréninky nebudou probíhat nikterak v uvolněnějším režimu. „Budeme se věnovat síle a herní kondici,“ nastiňuje program na následující týdny hostouňský lodivod. „Celý prosinec dám klukům volno. Maximálně, zda si budou chtít mezi sebou třeba domluvit hokej, či jakýkoliv sport kromě fotbalu. Je potřeba si od něj i odpočinout, protože jedeme osm měsíců v kuse,“ doplňuje.

DATUM

DOMÁCÍ