A tým | Hostouňští přivítají prvoligovou Mladou Boleslav

V posledních dvou sezonách se vždy probojovala Hostouň do druhé kola českého poháru Mol Cup. V něm však zelenobílým vystavil stopku Vltavín, respektive Vysočina Jihlava. A ani letos k historickému postupu do třetího kola nevede jednoduchá cesta. Do cesty se ve středu postaví Hostouňským prvoligový klub FK Mladá Boleslav. Zápas má naplánován výkop v 16:00.

16. 09. 2020 (16:00) | Sokol Hostouň vs. FK Mladá Boleslav

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla - U Hřiště 307, Hostouň u Prahy 273 53

Představení soupeře

FK Mladá Boleslav (celým názvem: Fotbalový klub Mladá Boleslav) je český fotbalový klub, který sídlí v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji. Jako letopočet založení klubu je tradičně uváděn rok 1902, který se dá ovšem brát spíše jako ročník založení mladoboleslavského fotbalu. Současný fotbalový klub byl totiž založen v roce 1950 po velké fúzi městských klubu. Klubové barvy jsou modrá a bílá. Od sezóny 2004/05 působí v české nejvyšší fotbalové soutěži. Největšími úspěchy jsou dva triumfy v národním poháru ze sezón 2010/11 a 2015/16, což jsou doposud jediné „velké trofeje“ ve sbírce tohoto klubu. ZDROJ

V loňské ligové sezoně sice Mladá Boleslav obsadila po základní části až 10. příčku, ale ve skupině o Evropskou ligu vyřadila České Budějovice (2:1 a 2:0) a následně i Bohemians Praha (3:0 a 1:2). Ve finálovém utkání Mladoboleslavští však nestačili na Slovan Liberec (0:2).

Vstup do letošní sezony se Mladé Boleslavi vůbec nevydařil. Po třech odehraných kolech zatím Mladoboleslavští nezískali jediný bod a v tabulce Fortuna ligy jim náleží poslední příčka.

Vzájemná utkání

- žádné vzájemné utkání