10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

A tým | Hostouňští potvrdili ve Slaném roli favorita a mohou se těšit na Duklu

Hostouňští zvládli těžké utkání předkola Mol Cupu na půdě SK Slaný, když jedinou branku utkání vstřelil v prvním poločase Januška. Postup jim zajistil atraktivní souboj se svěřenci Petra Rady z Julisky. Ten je na programu ve středu 17. srpna v Hostouni.

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 1:1 (1:0)

Sestava – Sokol: Tetour - Zahranychnyy, Kosík, Paulizzi (66. Vlasák), Charvát, Januška (85. Bízek), Kubáň (76. Novák D.), Hájek (76. Houdek), Novák F., Hucek, Neruda

Branka: 25. Januška

Žluté karty: Beneš, Mareš, Dohnanský (všichni Slaný)

Myslím, že diváci viděli poměrně hezký fotbal, který okořenil Jany krásným gólem. Soupeř bojoval, makal, hrál na hranici svých možností, ale my zaslouženě postoupili. Měli jsme dostatek příležitostí k navýšení skóre, ale bohužel jsme nedotáhli akce do zdárného konce. S postupem jsme tedy spokojeni, s hrou až na začátek druhé půle také. Určitě musíme ještě zamakat na finální fázi.

S Mariem a Charvim jsme si před zápasem říkali, že jsme tyto zápasy neměli moc rádi jako hráči, protože soupeř nemá prakticky co ztratit. Jsem moc rád, že to nebylo lehké utkání, ale museli jsme jít na 100 %. Shodli jsme se, že vítězství věnujeme s celou kabinou předsedovi Jiřímu Hondlovi, který s námi tentokrát nemohl být kvůli nemoci. Věříme, že už příští týden bude ready na první podzimní kolo. Děkujeme fanouškům za podporu a Slanému držíme palce do nové sezóny.

Příští víkend už čeká na první mužstvo start nového ročníku ČFL. V rámci prvního kola zajíždí v neděli do Štěchovic, kde své domácí utkání hraje Povltavská fotbalová akademie.