A tým | Hostouňští na úvod přípravy udolali Zličín

Hráči Sokola si po třech týdnech přípravy vyzkoušeli zápasovou průpravu. V úvodním utkání roku 2024 zdolali po bitvě účastníka Pražského přeboru FC Zličín 3:2. Za Hostouňské se prosadil Adam Fotr, Viktor Freisinger a Tomáš Mládek.

FC Zličín vs. Sokol Hostouň 2:3 (1:2)

Branky: 43. Plánička, 74. Merta - 5. Fotr A., 32. Freisinger, 54. Mládek

Sestava – 1. poločas: Pančev – Klimenda, Štětka, Bízek, Zahranychnyy – Křenek, Novák, Freisinger – Januška, Fotr A., Kostka

Sestava – 2. poločas: Saladiak – Štětka, Bízek, Rampa – Klimenda, Křenek, Novák, Mládek – Januška (70. Gerža), Fotr A. (80. Paulizzi), Kostka

Na první utkání velmi dobrý soupeř, soubojový a s velkou chutí hrát na samé hranici agresivity. My šli do utkání s tím, že chceme hlavně vyhrát a zkusit dát do hry nové prvky, které děláme v tréninku. Dali jsme krásné tři branky, měli ještě odhadem šest stoprocentních šancí. Bohužel jsme je ale neproměnili. Naopak jsme dostali góly z věcí, které plynuly z nezápasového chování a podcenění soupeře. To se nám s trenéry hrubě nelíbilo a budeme to klukům na zápasovém hodnocení velmi vyčítat. Hlavně gól do šatny. Jediná kaňka je lehké zranění Klímiče…, snad bude v pořádku!

Příští přípravném utkání odehrajeme příští pátek v Rynholci (18:00). Soupeřem nám bude vedoucí celek ČFL skupiny B Slovan Velvary.