A tým | Hostouňští dále čekají na první výhru

V pátém kole třetí nejvyšší soutěže přivítali Hostouňští FC Písek. Stejně jako v předešlých dvou domácích utkáních nebyl Sokol horším mužstvem, ale i tak si vítězství odvezl soupeř.

V prvním poločase hráči Hostouně byli víc než vyrovnaným soupeřem dlouholetému účastníkovi ČFL z Písku. Většinou však hostouňské pokusy končily vedle brány hostujícího brankáře Satrapa. Podobně na tom byli s produktivitou i Jihočeši, a tak o poločase svítily na tabuli dvě nuly.

Z kraje druhého poločasu byl přeci jen nebezpečnějším mužstvem Písek, čehož dokázal využít v 57. minutě, kdy přesnou přihrávku Vávry dokázal uklidit do prázdné brány Jakub Held. Hostouňští byli v závěru utkání několikrát blízko vyrovnání, ale žádný z pokusů Hájka, Gajeckého a Baratynského se neujal.

Příští utkání sehrají Hostouňští v sobotu 14. 9. netradičně od 9:30 v Horní Počernicích, kde se střetnou s rezervou pražské Slavie.

Sokol Hostouň vs. FC Písek 0:1 (0:0)

Sestava: Czehowsky - Borák (67. Vašák), Trapp, Dosoudil, Charvát (82. Gajecký) - Vegricht (67. Baratynskyy), Marek, Kabele, Kolmistr - Laušman, Hájek

Branky: 57. Held J.

Žluté karty: Laušman, Kabele, Vašák

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera