10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

A tým | Hostouň zítra zabojuje o postup v Mol Cupu

Hostouň zítra čeká 1. kolo českého poháru, v jehož rámci přivítá na svém hřišti třetiligový FC Slavoj Vyšehrad. Na vítěze čeká možnost zahrát si proti druholigovým, ale i nenasazeným prvoligovým mužstvům.

15. 08. 2018 (18:00) | Sokol Hostouň vs. FC Slavoj Vyšehrad

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla - U Hřiště 307, Hostouň u Prahy 273 53

Představení soupeře

FC Slavoj Vyšehrad je fotbalový klub hrající domácí zápasy kousek od stejnojmenného historického hradiště a pevnosti na skále nad pravým břehem řeky Vltavy ve čtvrti Vyšehrad v Praze. Slavoj je pravidelným účastníkem nižších fotbalových soutěží. V posledních letech hraje pravidelně na pomezí 3. a 4. nejvyšší soutěže (ČFL a Divize). V sezóně 2015/16 si dokonce zahrál druhou nejvyšší soutěž (Fotbalovou národní ligu). V loňském ročníku obsadil v ČFL 14. pozici. V aktuální sezóně má, stejně jako Hostouňští, odehráno jediné utkání. Na půdě Jiskry Domažlice získal Vyšehrad bod za remízu 2:2 (pozn.: pohra 6:7 na pokutové kopy).

Vzájemná utkání

- žádné vzájemné zápasy