A tým | Hostouň ze Zbuzan bez bodu

Hostouňští podruhé v sezóně nedokázali skórovat a ze Zbuzan si vezou porážku 0:2. V tabulce tak Zbuzany stáhly čtyřbodový náskok Hostouně na čele tabulky.

Zápas pro hráče Hostouně nezačal vůbec dobře. Po úvodním hvizdu uběhlo ze hry 10 vteřin a soupeř se dostal do našeho vápna. První šanci sice dokázal reflexivním zákrokem zlikvidovat Kudrna, z následného závaru, po několika odrazech, však nakonec vsítil branku Kejha. Domácí úvodní zásah nijak neukolébal a nadále si vytvářeli jednu šanci za druhou. Od další inkasované branky nás několikrát zachránil vynikajícími zákroky Kudrna. Od 20. minuty se začali dostávat Hostouňští více do hry. Všechny střely však skončily vedle branky domácího brankáře Víška nebo byly zblokovány obránci Zbuzan. Místo vyrovnání skóre přišel ve 32. minutě trest za nepřesnost na útočné polovině a soupeř po brejku zvýšil na 2:0. Ve zbytku utkání se již skóre nezměnilo. Z tříbodového zisku se tak radovali po zásluze domácí.

FK Zbuzany 1953 vs. Sokol Hostouň 2:0 (2:0)

Sestava: Kudrna - Vašák (79. Křižka), Hanuščík, Viduna, Charvát - Kabele (88. Věchtík), Marek (45. Bělíček), Kulhavý, Lohoyda (62. Kostorek) - Hájek, Vegricht (62. Zajac) | Czehowsky, Stojka