A tým | Hostouň v Táboře nezvládla poločas

Hostouňští sokolové ve druhém kole ČFL prohráli v Táboře 1:4.

Na táborském trávníku se potkali nováčkové ČFL. Zatímco domácí sestoupili z druhé ligy, hosté postoupili z divize.

Předpokládaná kvalita Táborska se ukázala hned ve druhé minutě, kdy se domácí dostali snadno k zakončení. V sedmé minutě utekli hráči v modrém všem sokolům a Kudrna v bráně byl bezmocný. O pět minut později domácí nastřelili tyč a dorážku Kudrna vyrazil do bezpečí.

Táborsko dál vynikalo bleskovým přechodem do útoku. Přesto hosté mohli ve 22. minutě snížit, jen kdyby gólman nevyndal balón zpod břevna... O chvíli později opět domácí prchli všem zelenobílým a nadvakrát vsítili třetí gól. Následně jako přes kopírák padla i čtvrtá branka. Od vyššího skóre sokoly několikrát zachránil Kudrna.

Začátek druhého poločasu byl z jiného těsta. Lohoyda rozhýbal útok hostů, kteří z aktivity vytěžili v 55. minutě zasloužený gól. A byl z těch výstavních. Zahranachnyy se do balónu opřel z voleje na rohu vápna a vymetl protější šibenici. Domácí oproti první půli přestali produkovat smrtící brejky a dovolili soupeři vyrovnat hru. Srovnat i skóre už bylo nad síly Sokola. Ten hraje příští kolo v neděli před domácím publikem se Štěchovicemi (15.30).

FC MAS Táborsko vs. Sokol Hostouň 4:1 (4:0)

Sestava: Kudrna - Borák (46. Kabele), Trapp, Krupička, Hovorka (46. Vašák) - Zahranychnyy, Marek (74. Křižka), Mařík (58. Vojtěšek), Kolmistr (46. Lohoyda) - Laušman, Hájek

Branky: 2. Vozihnoj, 7. Musiol, 25. Toutou, 33. Almeida - 57. Zahranychnyy

Autor: Vaše Kladno | Foto: Jan Murárik