PLÁN PŘÍPRAVY:      17. 7. (18:00) SOKOL HOSTOUŇ - FK PŘÍBRAM || 20. 7. (10:15) FK ZBUZANY - SOKOL HOSTOUŇ || 24. 7. (18:00) SOKOL HOSTOUŇ - FK VIKTORIA ŽIŽKOV || 26. 7. (18:30) SOKOL HOSTOUŇ - FK KRÁLŮV DVŮR


A tým | Hostouň v předkole Mol Cupu čeká zápas v Plzni

Stejně jako loni se i v nadcházejícím ročníku představí Hostouňští v Českém poháru - Mol Cup. V loňském ročníku se probojovali přes Duklu Jižní Město a Slavoj Vyšehrad až do druhého kola, kde je vyřadil Loko Vltavín. Letos los přisoudil Hostouni v předkole Petřín Plzeň. Utkání se sehraje na půdě soupeře o první srpnovou sobotu 3. 8. (10:30). Vítěz tohoto duelu narazí v 1. kole na třetiligovou Slavii Karlovy Vary.

 


Soutěž začne předkolem, ve kterém se odehraje celkem 54 zápasů. První utkání se odehrají 28. 7. 2019 na Moravě, v Čechách se bude hrát o následujícím víkendu 3. 8. 2019. Úřední termín začátku těchto utkání je v 17 hodin.

 

PŘEDKOLO | Morava: 28. 07. 2019 (17:00) / Čechy: 03. 08. 2019 (17:00)

1.             

03. 08. 2019 | 17:00

Přední Kopanina – Ostrá

2.             

03. 08. 2019 | 17:00

Komárov – Hořovicko

3.             

03. 08. 2019 | 17:00

Nová Včelnice – Sedlčany

4.             

03. 08. 2019 | 17:00

Nové Sedlo – Baník Souš

5.             

03. 08. 2019 | 17:00

Srbice – Brozany

6.             

03. 08. 2019 | 17:00

Skalice u Č.L. – Libiš

7.             

03. 08. 2019 | 17:00

Libčany – Nymburk

8.             

03. 08. 2019 | 17:00

Mor. Třebová – Vysoké Mýto

9.             

03. 08. 2019 | 17:00

Slaný – Přeštice

10.          

03. 08. 2019 | 17:00

Poříčany – Český Brod

11.          

03. 08. 2019 | 17:00

Kutná Hora – Meteor Praha

12.          

03. 08. 2019 | 17:00

Rokycany – Aritma Praha

13.          

03. 08. 2019 | 10:30

Petřín Plzeň – Sokol Hostouň

14.          

03. 08. 2019 | 17:00

Hvězda Cheb – Zbuzany

15.          

03. 08. 2019 | 17:00

Louny – Brandýs n. L.

16.          

03. 08. 2019 | 17:00

Štětí – Velké Hamry

17.          

03. 08. 2019 | 17:00

Česká Lípa – Motorlet Praha

18.          

03. 08. 2019 | 17:00

Letohrad – Čáslav

19.          

03. 08. 2019 | 17:00

Hlinsko – Kolín

20.          

03. 08. 2019 | 17:00

Beroun – Tatran Rakovník

21.          

03. 08. 2019 | 17:00

Březová – Doubravka

22.          

03. 08. 2019 | 17:00

Náchod – Horky n. J.

23.          

03. 08. 2019 | 17:00

Soběslav – Jindřichův Hradec

24.          

03. 08. 2019 | 17:00

Dobříš – Klatovy

25.          

03. 08. 2019 | 17:00

Mariánské Lázně – SK Rakovník

26.          

03. 08. 2019 | 17:00

Kladno – Ostrov

27.          

03. 08. 2019 | 17:00

Trutnov – Přepeře

28.          

03. 08. 2019 | 17:00

Dvůr Králové – Benátky n.J.

29.          

03. 08. 2019 | 17:00

Chomutov – Neratovice

30.          

03. 08. 2019 | 17:00

Admira Praha – Živanice

31.          

28. 07. 2019 | 17:00

Sokol Želetava – Tasovice

32.          

28. 07. 2019 | 17:00

TJ Unie Hlubina – Heřmanice

33.          

28. 07. 2019 | 17:00

1. FC Olešnice u Bouzova – Nové Sady

34.          

28. 07. 2019 | 17:00

TJ Sokol Nevšová – Slavičín

35.          

28. 07. 2019 | 17:00

Dětmarovice – Bohumín

36.          

28. 07. 2019 | 17:00

Skaštice – Blansko

37.          

28. 07. 2019 | 17:00

Všechovice – Hranice

38.          

28. 07. 2019 | 17:00

Velká Bíteš – Velké Meziříčí

39.          

28. 07. 2019 | 17:00

Polná – Stará Říše

40.          

28. 07. 2019 | 17:00

Start Brno – Vrchovina

41.          

28. 07. 2019 | 17:00

Žďár nad Sázavou – Humpolec

42.          

28. 07. 2019 | 17:00

Ždírec – Havlíčkův Brod

43.          

28. 07. 2019 | 17:00

Lanžhot – Hodonín

44.          

28. 07. 2019 | 17:00

Brumov – Strání

45.          

28. 07. 2019 | 17:00

Vsetín – Valašské Meziříčí

46.          

28. 07. 2019 | 17:00

Šumperk – Kroměríž

47.          

28. 07. 2019 | 17:00

Přerov – Otrokovice

48.          

28. 07. 2019 | 17:00

Polanka – Nový Jičín

49.          

28. 07. 2019 | 17:00

Frenštát – Kozlovice

50.          

28. 07. 2019 | 17:00

Bruntál – Rýmařov

51.          

28. 07. 2019 | 17:00

Bzenec – Rosice

52.          

28. 07. 2019 | 17:00

Havířov – Hlučín

53.          

28. 07. 2019 | 17:00

Frýdlant – Dolní Benešov

54.          

28. 07. 2019 | 17:00

HFK Olomouc – Vyškov

 

 

První kolo, do kterého se zapojí i týmy z FORTUNA NÁRODNÍ LIGY, je naplánováno na 14. 8. 2019. Úřední termín výkopu všech utkání je opět naplánován na 17. hodinu.

 

1. KOLO | 14. 08. 2019 (17:00)

55.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 1 – Vlašim

56.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 2 – Loko Vltavín

57.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 8 – Pardubice

58.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 6 – Zápy

59.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 15 – Ústí nad Labem

60.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 5 – Králův Dvůr

61.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 4 – Sokolov

62.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 3 – Táborsko

63.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 20 – Dukla Praha

64.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 14 – Domažlice

65.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 16 – Varnsdorf

66.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 7 – Chlumec n.C.

67.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 11 – Chrudim

68.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 19 – Ústí nad Orlicí

69.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 18 – Hradec Králové

70.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 10 – Velvary

71.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 22 – Vikt. Žižkov

72.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 13 – Karlovy Vary

73.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 9 – Vyšehrad

74.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 23 – Benešov

75.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 26 – Štěchovice

76.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 24 – Písek

77.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 12 – Vítěz ut.30

78.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 17 – Vítěz ut.29

79.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 21 – Vítěz ut.25

80.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 27 – Vítěz ut.28

81.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 41 – Jihlava

82.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 54 – Zbrojovka Brno

83.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 36 – Líšeň

84.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 35 – Třinec

85.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 44 – Prostějov

86.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 46 – Vítkovice

87.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 43 – Znojmo

88.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 37 – Petřkovice

89.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 48 – Frýdek Místek

90.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 50 – Uničov

91.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 45 – Vítěz ut. 34

92.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 49 – Vítěz ut. 52

93.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 31 – Vítěz ut. 40

94.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 32 – Vítěz ut. 53

95.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 51 – Vítěz ut. 38

96.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 42 – Vítěz ut. 39

97.          

14. 08. 2019 | 17:00

Vítěz ut. 33 – Vítěz ut. 47

 

Fan Shop Sokol Hostouň