29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Hostouň se dnes střetne s pražskou Slavií

Hostouňské první mužstvo čeká dnes podvečer další prestižní duel. V druhém přípravném zápase letošního roku se utká se starším dorostem pražské Slavie. Utkání se odehraje v Horních Počernicích na hlavním stadionu s časem výkopu v 17:00.

28. 05. 2021 (17:00) | SK Slavia Praha U19 vs. Sokol Hostouň

Hřiště: SC Horní Počernice - Božanovská 2098, Praha 9, 193 00

Představení soupeře

SK Slavia Praha (celým názvem: Sportovní klub Slavia Praha) je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v pražských Vršovicích. Byl založen 2. listopadu 1892 v Praze, původně jako cyklistický odbor v Praze, vzešlý z pražského vlasteneckého studentského sdružení Literární a řečnický spolek Slavia se sídlem ve Vodičkově ulici. ZDROJ

Starší dorost Slavie Praha je stálicí v nejvyšší dorostenecké soutěži. Stejně jako Hostouňským, se ani nejstaršímu mládežnickému výběru Slavie nepoštěstilo poslední dvě sezony dohrát. Před přerušením soutěží ročníku 2019/20 patřilo sešívané U19 druhé místo s dvoubodovou ztrátou na největšího rivala z Letné, respektive ze Strahova. Stejně tak tomu bylo po 8. kole aktuální, předčasně ukončené, sezony. Starší dorostenci Slavie v ní posbíraly 18 bodů, o dva méně než sparťanský dorost.

Vzájemná utkání

12. 12. 2020 | Přípravné utkání: SK Slavia Praha vs. Sokol Hostouň 3:1 (1:0)