29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Hostouň předvedla výborný poločas

Hostouňští sokolové se v přípravě na sezonu představili ve Zbuzanech. Na hřišti také třetiligového nováčka padli 2:5.

Poločas ze strany hostí musel všechny kolem hostouňského klubu potěšit. Hra měla spád, přihrávky vtip a dařilo se i střelecky. Po chybě obrany otevřel skóre ve 12. minutě nejlepší střelec sokolů Hájek, druhou branku o téměř půlhodinu později přidala nová tvář v týmu Hadi, když zužitkoval únik Zahranychnyyje a Trappovu finální nahrávku.

Po obrátce poslal trenér Pihávek na plac devět nových sokolů. Než se rozkoukali, trefili domácí břevno a po něm začal jejich brankostroj.

"Přesně tohle od přípravy očekávám. Zápas nám, ukázal, s kým můžeme počítat," poznamenal Jiří Hondl, předseda Sokola Hostouň. Spokojený byl obzvláště s týmem, který utkání rozehrál. V něm by mělo pro ostrý start sezony dojít nanejvýš ke třem doplněním. Ve středu sokolové hrají v Dobrovízi s Viktorií Žižkov (v 18.00 hodin).

FK Zbuzany vs. Sokol Hostouň 5:2 (0:2)

Sestava - 1. poločas: Czehowsky - Borák, Trapp, Dosoudil, Hovorka - Zahranychnyy, Vojtěšek, Křížka, Lohoyda - Hadi, Hájek

Sestava - 2. poločas: Lisa - Kárník, Krupička, Viduna, Hovorka - Sochor, Vaněk, Bělíček, Kolmistr - Gajecký, Hájek

Autor: Vaše Kladno | Foto: Jan Murárik