28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

A tým | Hostouň postoupila z předkola Mol Cupu

Hostouňští se po roční odmlce zapojili do poháru Mol Cup a na úvod je nečekal jednoduchý soupeř. O postup z předkola se utkali s ambiciózním mužstvem pražského přeboru - FK Duklou Jižní Město.

V úvodu zápasu měli více míč na kopačkách Hostouňští, ale úvodní branku vstřelil ve 28. minutě domácí Kotlík. O čtyři minuty později dokázal srovnat Linc a stanovil tak poločasový výsledek na 1:1. V druhém poločase sice vstřelili jedinou branku domácí, …ale do své sítě, a Hostouň mohla slavit postup po výhře 2:1 do dalšího kola, ve kterém se utká s týmem FC Slavoj Vyšehrad.

FK Dukla Jižní Město vs. Sokol Hostouň 1:2 (1:1)

Sestava: Kudrna - Hanuščík (60. Stojka), Trapp, Dunderović, Charvát - Kulhavý, Věchtík, Marek, Vašák - Linc (60. Lohoyda), Vegricht | Pettík, Dukát, Kabele

Branky: 32. Linc, 52. vlastní

Žluté karty: Věchtík

Rozhodčí: Baum Tomáš - Krupka Pavel, Klupák Petr

Fotogalerie: >>>>>