A tým | Hostouň porazila Kladno potřetí v řadě

Ve 23. kole Divize B Hostouňští zdolali na svém hřišti SK Kladno 2:0 a v tabulce před svými pronásledovateli udrželi náskok čtyř bodů.

Od úvodních minut mělo utkání náboj z obou stran, ale byli to Hostouňští, kteří měli míč více na kopačkách a již ve 4. minutě byli blízko otevření skóre. Centr Vegrichta však nasměřoval Laušman ve skluzu pouze do tyče. Hostouňští se dočkali první branky ve 39. minutě. Laušman našel ve vápně Hájka, který nedal brankáři Kladna Vokounovi šanci.

Druhý poločas začal stejně úspěšně, jak skončil ten první. Ve 48. minutě se zaskvěl dalším přesným centrem do vápna Laušman, který našel na zadní tyči Kabeleho. A ten se v podobných situacích nemýlí - 2:0! Laušman nakonec mohl vstřelit sám branku, ale nevyužil, po faulu na Kulhavého, výhodu pokutového kopu. S vedením 3:0 by se v závěru dýchalo lépe, ale i tak si domácí dvoubrankové vedení bez problémů pohlídali a připsali další tři důležité body v cestě za postupem.

V dalším kole Hostouň zajíždí na půdu Polabanu Nymburk. Zápas je naplánován na neděli 5. 5. od 17 hodin.

Sokol Hostouň vs. SK Kladno 2:0 (1:0)

Sestava: Kudrna - Vašák, Dosoudil, Trapp, Charvát - Vegricht (69. Křižka), Marek, Kulhavý, Kabele - Hájek (75. Vojtěšek), Laušman (85. Kárník)

Branky: 39. Hájek, 48. Kabele