29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Hostouň padla s Vltavínem

Hostouňští nedokázali navázat na čtrnáct dní starou domácí výhru s Rakovníkem a před 180 diváky si připsali s Vltavínem prohru 0:2.

Utkání ovlivnila situace z 5. minuty, kdy otevřel skóre po centru nikým nehlídaný Čtvrtníček. Hostouňští se z branky brzo oklepali a několikrát nebezpečně zahrozili, ale všechny střelecké pokusy skončily buď mimo tři tyče, nebo v náručí brankáře hostů Koblence. Naopak Vltavínští, s jednobrankovým vedením v zádech, hráli ze zabezpečené obrany a většina jejich nebezpečných počinů pramenila z rychlých protiútoků.

Tlak Hostouně gradoval v první dvacetiminutovce druhého poločasu. Nespočet rohových kopů a závarů však k vyrovnávací brance nevedlo. Snažení Hostouně utnul v 82. Marek Hovorka, který druhou brankou Vltavínu stvrdil tříbodový zisk Pražanů.

V příštím kole Hostouň čeká nejvzdálenější výjezd sezóny na půdu Jiskry Domažlice. Zápas je naplánován na sobotu 12. 10. s časem výkopu v 15:30.

Sokol Hostouň vs. Loko Vltavín 0:2 (0:1)

Sestava: Dutka - Antl, Krupička (82. Baratynskyy), Dosoudil, Charvát - Zahranychnyy (73. Hovorka), Šustr, Marek, Kabele - Laušman, Hájek

Branky: 5. Čtvrtníček, 82. Hovorka

Žluté karty: Šustr, Marek, Laušman - Hovorka, Kühnel

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera