29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Hostouň padla na penalty

Ve třetím kole ČFL prohráli hostouňští sokolové doma se Štěchovicemi po penaltovém rozstřelu, když v základní hrací době zápas skončil 1:1.

Domácí si nejprve museli srovnat mušku. Bránu postupně zaměřovali Kabele, Hájek, Vašák. Mezi tři tyče ani jednou balón neletěl.

Po obrátce hosté trefili břevno a v 64. minutě se ujali vedení po centru do vápna a diskutabilní pozici střelce. Emoce dvacet minut před koncem zvedla neodpískaná ruka hostí. Ovšem závěr byl pro domácí fanoušky jak z pohádky. Poslední střelou v nastaveni totiž krásně trefil vyrovnání Mařík.

Pokutové kopy jsou loterie a v ní si dnes na šťastnou planetu sáhli Štěchovičtí. Sokolové příští kolo prožijí historický okamžik. V neděli jedou na Strahov hrát proti Spartě. Utkání s rezervou rudých začne v 10.15.

Sokol Hostouň vs. TJ Štěchovice 1:2 pp (0:0)

Sestava: Kudrna - Zahranychnyy, Trapp, Dosoudil, Vašák (84. Vegricht) - Kabele, Vojtěšek (77. Mařík), Marek, Lohoyda - Hájek, Laušman (71. Gajecký)

Branky: 91. Mařík - 64. Kučera

Autor: Vaše Kladno | Foto: Zuzana Šůsová