29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Foto: Utkání s Bohemkou skončilo smírem

Ve středečním přípravném utkání v Kolodějích na sebe narazily týmy, které se aktuálně řadí mezi mužstva s nejlepší formou v ČFL. Ve vyrovnaném zápase otevřel skóre Dočekal, na konečných 1:1 srovnal v závěru střetnutí Keita.

Skóre zápasu, hraného netradičně na 3x30 minut, otevřel v 57. minutě, po centru Contrerase, Tomáš Dočekal. Na konečných 1:1 srovnal v 80. minutě krásnou střelou z dálky, kmenový hráč prvoligové soupisky Klokanů, Ibrahim Keita.

Bohemians Praha 1905 B vs. Sokol Hostouň 1:1 (0:0)

Sestava – Sokol: Tetour (46. Pančev) - Novák (72. Dědeček), Kosík (46. Charvát), Lička (46. Fotr), Matějíček (46. Zahranychnyy), Vlasák, Kubáň (46. Štětka), Hájek (46. Dočekal), Contreras, Barbara, Hucek (65. Študent)

Branky: 80. Keita - 57. Dočekal

----- FOTOGALERIE -----

V neděli se Hostouňští opět vrátí na třetiligové kolbiště. V rámci 25. kola přivítáme pražskou Admiru (15. 5. 2022, 17:00).

Autor: Lukáš Horníček