17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Trénink s Costou

Dne 22. 5. 2017 se konala na stadionu Vojtěcha Zeithamla akce s názvem „Trénink s Costou“. Na náš stadion dorazil hráč základní sestavy historicky nejúspěšnějšího českého týmu, AC Sparta Praha, Costa Nhamoinesu. Celá akce začala v 17hod, kdy se mikrofonu ujal sám hráč a pronesl několik slov krásnou češtinou směrem ke všem mládežnickým týmům. Popřál jim hodně štěstí ve fotbalovém životě a již nic nebránilo tomu, kvůli čemu nás dnes navštívil. A to byl trénink. Během následující hodiny Costa obešel všechny trénující týmy (mladší + starší přípravka, mladší + starší žáci, dorost) a s každým si krátce zatrénoval. Hráči tak mohli pochytit nějaké ty triky z 1.ligy. Po jednotlivých trénincích proběhlo také týmové focení.

Ve druhé části akce proběhla autogramiáda, kdy se Costa všem zájemcům podepisoval na kartičky a vše, co bylo po ruce. K vidění tak byla podepsaná trička, míče, kopačky nebo třeba chrániče. Samozřejmostí byla také fotka na památku. Celá akce proběhla ve velmi vřelé a přátelské atmosféře a věříme, že si ji všichni zúčastnění užili.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům, trenérům, rodičům a fanouškům fotbalu, kteří se dnešní akce zúčastnili. V neposlední řadě děkujeme klubu AC Sparta Praha, Costovi a Ondřejovi Kasíkovi, že se dnešní akce uskutečnila.

Na fotografie z ondělní akce se můžete podívat v naší fotogalerii.

AUTOGRAMIÁDA

TRÉNINK