4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

TRENÉR HAŠEK HODNOTÍ UTKÁNÍ V NOVÉM BORU

Hodnocení utkání s Novým Borem

Každé utkání začíná za stavu 0:0 a proto je také potřeba si vážit každého vítězství. To bych řekl na úvod. Nebylo to zase tak jednoduché, jak to vypadá výsledkově. Velké, hrbolaté hřiště, důrazný až někdy na mě moc důrazný soupeř (musel jsem i zakřičet, abych hráče ochránil před zraněním), nepříjemný rychlý útočník, domácí diváci taky stáli za to. Prostě nepříjemné prostředí.

Celý zápas bylo vidět, kde je kvalita jak v práci na míči, tak v kombinaci, ale chyběla nám přípravná fáze, kde jsme nebyli trpělivý, zbytečné ztráty míče nás stály spoustu sil. Důležitý byl gól do šatny na 2:0. Druhá půle byla z naší strany ještě dominantnější nežli první, a tak jsem byl rád, že jsme mohli prostřídat všechny hráče a na herním projevu to nebylo až tak znát.

Všichni čekali, že přivezeme body, a tak můžeme nahlásit splnění úkolu.

Děkuji našim fanouškům za podporu. Opět jich přijelo hodně, a když vezmu  v úvahu vzdálenost, postavení soupeře v tabulce tak smekám.

Díky

Trenér Zdeněk Hašek