4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

TRENÉR HAŠEK HODNOTÍ UTKÁNÍ S SK KLADNO

Hodnoceni utkání s Kladnem

Prohráli jsme zaslouženě. Je to fakt, který viděli všichni. Proč? Našemu výkonu chyběla energie, zaujetí, kolektivní výkon, soubojová složka, vůle po vítězství, a to hodně zamrzí. Jsem hodně zklamán, protože prohrát se může, to ke sportu patří, ale nesmíte se za svůj výkon stydět a já se stydím. Je nepřípustné, aby hráči neplnili taktické pokyny, aby jsme viděli, že nepodstupují souboje, že je musíme nutit do pohybu atd..

Do hodnoceni patří i vývoj utkání a tak... Slušný začátek zakončený střelou Gajeckého, kterou Tesař bravurně chytil u tyče. Hodně důležitý moment. Bohužel laxní bránění u rohového praporku přineslo roh pro Kladno a naše nepokrytí prostoru (bráníme zónově), ale na Kladno byli určení i hráči na osobní obranu, přesto si Bartoš pro hlavičku znamenající branku prostě došel 0-1, po brance jsme byli třeba více na míči, ale bez většího ohrožení branky. Možná pološance Nováka přinesla vzrušení, ale to je strašně málo. Prohrajeme souboj v našem vápně, kdy jde noha na nohu a prohráváme 0-2. Chtěl jsem s tím něco udělat a tak střídání Buranta za Gajeckého. Chtěli jsme zvýšit důraz a tím impulzem měl být Burant, bohužel to se vůbec nepovedlo. Když padla branka do šatny na 0-3, bylo to na ručník. Do druhé půle jsme šli z rozestavenim 3-5-2 a na hrotu dva vysocí a myslel jsem i soubojoví hráči, a tak jednoduchý recept, balón do křídla a centr-souboj a gólovka. Jen zbožné přání. Opak byl pravdou- protiútoky do naší otevřené obrany, kde si rychlostní typy Kladna vlastně dělali, co chtěli a po pravdě mohli přidat více branek. Povedlo se dat branku na 1-3 a v tu chvíli jsem si myslel, že nám branka dodá více energie do závěru, ale nebylo tomu tak. Závěr si Kladno v klidu pohlidalo.

Utkání v divizi před takovou návštěvou  za takového počasí zažijete jednou za život, možná dvakrát a v to budu doufat (jen bez toho deště), protože můžeme složit reparát.

Vyhodnotime to a budeme pracovat s hráči kteří to opravdu chtějí a ne s těmi, co o tom jenom mluví.

Závěrem bych chtěl pogratulovat Kladnu a lidem z klubu, kteří se zasloužili o propagaci Sokola, ti byli dnes vítězi. My jsme propadli.

Díky

Trenér Zdeněk Hašek