4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Trenér Hašek hodnotí utkání proti SS Ostrá

To co jsem říkal před utkáním se splnilo. Soupeř nepříjemný v kombinaci v práci s míčem dobře hrající směrem do defenzivy a také nebezpečný po krajích do útoku.

Čekal jsem, že to bude o jedné dvou šancích. My jsme měli dvě tyče a jedno břevno, soupeř byl v gólové šanci z rychlého protiútoku po naší pravé straně a jednou po propadnutí míče z dlouhého autu.

Jak čas plynul, bylo vidět na hráčích z Ostré, že jsou s bodem spokojeni a už se více soustředili na defenzivu, bohužel v tomto okamžiku jsme dostávali málo míčů do křídelního prostoru a tak nemohli létat centry ze strany. Hráli jsme moc do přehuštěného středu. Hráči málo odskakovali, ale konec kritiky… vždycky se něco najde. Prostě to tam nepadlo.

Odehráli jsme dobré utkání. Kluci makali, hráli zodpovědně dozadu, takticky a pohybově to bylo dobré. Nechci chválit jednotlivce, protože je to kolektivní sport a tak k tomu všichni přistoupili- hráli za Hostouň a to je vždy dobře.

Dokázali jsme, že můžeme hrát s každým. Ostrá patří k top týmům v soutěži, ale to my už také. Nechci, aby to vyznělo nepokorně, ale zápas nám to ukázal. Je to fakt. Teď je to na nás jestli dokážeme opakovat výkon a soustředěnost. To dělá rozdíl mezi mužstvem ze špičky a mužstvem středu pole.

Divácká kulisa za toho počasí byla velmi dobrá, přispělo k tomu hodně fanoušků z Ostré, a proto si myslím, že se neděle vydařila. Důležité bylo, že obě mužstva k sobě měla respekt a soustředila se na hru, to pomohlo také k hezkému utkání.

Příště se na Vás těším buď v Novém Boru, nebo na zápase s Kladnem.

Trenér Zdeněk Hašek

FOTO: kladenskydenik.cz