10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

JAK A-TÝM POSTUPUJE SOUTĚŽEMI VÝŠ, ONDRA BURANT HRAJE LÉPE A LÉPE. JIŽ PÁTOU SEZÓNU SI DRŽÍ MÍSTO VE STŘEDU ZÁLOHY ČI OBRANY A PRO MNOHÉ JE DUŠÍ TÝMU.

Proto nám přišlo vhodné zprostředkovat Vám první rozhovor roku 2016 právě s ním.

1) Jak dlouho jsi v Hostouni?

V Hostouni jsem už skoro pět let ,tak ze nějaký patek už to je.

2) Co tě sem přivedlo?

Nějak se mi podařilo zaujmout Z. Mužíka (bývalý trenér A-týmu) a ten mi volal, pak přijeli do Družce se podívat s panem Hondlem ,ale nakonec  to padlo, šel jsem ještě na Doksy (na 4 roky) a po pádu Dokes  z I.A  třídy už jsem se vyskytl v Hostouni.

3) Předtím jsi tedy několik klubů prošel…Můžeš to porovnat?

Byl jsem v mládeži na Spartě Kladno, v té době srovnatelné s úrovní mládeže na SK Kladno. Tam jsem byl 7 let, pak jsem šel do Družce hrát za poprvé za chlapy. Hrál jsem tam rok, potom si mě vybral trenér Škvára na Doksy a pak už Hostouň. Srovnávat nechci, všude kde jsem byl se ke mě chovali dobře, zažil jsem super party kluků (a zažívám ), na to jsem měl asi štěstí, každá vesnice, neboli tým je specifická.

4) Není to tak dlouho, co tu hraješ, a přitom jsi jeden z nejstarších věkově i služebně. Považuješ se za jednoho z lídrů?

Pravda je, že tým se hodně obměňoval, až se ustálil do tohoto stavu doufám, přišli mladí draví nadějní borci, k tomu doplnění zkušenými matadory a naše střední věková skupina to doplní a dá to výborný tým. Nějaké slovo na hřišti a v kabině mám, ale lídr rozhodně ještě nejsem.

5) Je známo, že pro ostré slovo nebo zákrok nejdeš daleko. Jsi impulsivní i v běžném životě?

V běžném životě úplně impulsivní nejsem, ale pravdou je, že když se mi něco nelíbí, tak to řeknu tkz. jak mi huba narostla, někdy bych měl asi věci přejít, odejít

6) Dvakrát jsi již zvítězil v anketě o fotbalistu roku. Jak vidíš své šance vzhledem k blížícímu se Sportovnímu plesu?

Na ples se velice těším, super nápad a akce. A Dvakrát jsem vyhrál, to je spíš jako Pavlásek pokračuje ve Star-dance, tak já občas něco urvu. J  Ale doufám, že do 11. místa se vejdu...

7) V Hostouni jsou velice nároční fanoušci, což se projevuje častou kritikou vlastních hráčů. Jak to vnímáš a co s tím lze dělat?

Nároční diváci určitě ano, ale už nás začali brát jako hostouňský tým, fandi nám, občas se nezadaří, tak zaslechneme nějakou kritiku, ale to k tomu patří, jsme rádi, že chodí ve větších počtech doma i venku. Poslední dobou se cítíme skoro jako, když hrajeme doma, i když vyjedeme ven, to je perfektní.

8) Láká tě zahrát si divizi?

Každý z nás má nějaký sen, můj je třeba zmíněná divize. Každý chce jednou třeba říct, pochlubit se: kopal jsem něco...Takže ano, láká.