1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

SRDCE DĚTEM

Přečtěte si článek o předání finančního daru nadaci Život dětem.

Po poledni se zatáhlo nebe a organizačnímu týmu Sokola Hostouň se vyrojily vrásky na čele. Do zápasu zbývali necelé čtyři hodiny a hrát utkání v dešti, by mohlo zničit nejenom atmosféru prvního zápasu na novém trávníku ale i samotný povrch.

Naštěstí se mraky těsně před zápasem rozfoukaly a chvilku po prvním hvizdu se ukázalo i sluníčko.

Včerejší zápas nebyl ozvláštněn pouze hrou v nově zrekonstruovaném areálu ale milou „povinností“ předat finanční dar ve výši 25 000 Kč zástupkyni sdružení Život dětem paní Lucii Faktorové.

Tyto peníze byly vybrány na zeleno-bílém plese dne 28. 02. 2015, v rámci charitativní sbírky a při dražbě 70kg divočáka.

Cenu si vydražil pan Jiří Kapitán za 12,5 tisíce, Sokol Hostouň tuto částku znásobil a pro děti jsme vybrali nakonec krásných 25 tisíc korun.

Všechny peníze jsou určeny dětem, kteří pomoc skutečně potřebují. Sdružení Život dětem v rámci akce Srdce pro děti pomáhá zdravotně hendikepovaným dětem a jejich rodinám, které jsou těžce nemocní, nebo trpí nějakým druhem postižení.

Náš klub si uvědomuje, jak moc je důležité podporovat jednak malé děti (mladé lidi) v lásce ke sportu, stejně tak děti, kteří si luxus sportu nemohou dopřát.

Proto jsme rádi součástí takové akce, jako je sbírka Srdce dětem.

Včerejší předání finančního daru proběhlo ve velmi přátelském duchu, společně se zástupci společnosti jsme byli velmi potěšeni, jakou částku se podařilo vybrat.

Na zápas dorazilo více jak 300 platících diváku. Věříme, že jste si stejně jako my užili včerejší příjemné odpoledne a jste stejně potěšeni výhrou našeho mužstva.

Klub se rozhodl podporovat nadační činnost sdružení i nadále a tak z každého domácího zápasu poputuje dětem určité procento ze vstupného.

Jsme rádi za Vaši podporu a náklonost, kterou nám projevujete a jsme otevřeni Vašim nápadům a připomínkám, které mohou vést k zlepšení činnosti.

Tým SOKOL HOSTOUŇ z.s.

Facebook / Tělovýchovná jednota Sokol Hostouň