17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Nesmíme zapomínat na mládežnické týmy! :) Jako prvního vezmete kapitána dorostu Ondru Zadražila. Odkud Ondra přišel a co plánuje příští rok, až přejde do chlapů se dočtete dole...

1) Jak ses dostal do Hostouně?

Do Hostouně jsem se dostal tak, že jsem chtěl jít někam do dorostu, protože jsem si v Kněževsi moc nezahrál, i když jsem na tréninky chodil poctivě. A tím, že v Hostouni se zakládalo nové mužstvo tak volba byla jasná. Hostouň!

2) Jak dlouho už v Hostouni hraješ?

V Hostouni hraju druhou sezónu.

3) Jaká je tvá fotbalová minulost?

Moje fotbalová minulost… :D  kromě Kněževse, kde jsem začal v 15 letech, žádnou nemám.

4) V létě jsi byl zvolen kapitánem týmu A dorostu. Jak se v této roli cítíš?

Jsem rád, že mi dali kluci důvěru nosit kapitánskou pásku v týmu jako je Hostouň.  Vážím si toho.

5) Hostouňský dorost byl loni po letech obnoven a od té doby často mění své složení. Lze nějak porovnat ty 3 týmy, které už se za 3 herní období prostřídaly?

Je to těžké porovnat, jelikož každý měl nějaké své kouzlo. Ale současné mužstvo je podle mne asi nejlepší.

6) Realizační tým byl posílen o nového trenéra, bývalého ligového hráče nastupujícího za A-tým, Míru Šilhána. Jaký je jako trenér?

Tak Míra je jako trenér strašně v pohodě, což je dobře, protože kdyby byl přísný a zvyšoval pořád hlas tak to půlku týmu přestane bavit a přestanou chodit. Když někdo něco zkazí, snaží se mu to vysvětlit a ne že ho hned seřve. Tím dodává klukům sebedůvěru, kterou každý z nás potřebuje.

7) Máš v Hostouni střídavý start, takže nastupuješ I v mateřské Kněževsi za tamní A-tým. Můžeš porovnat dorostenecký a dospělý fotbal?

Abych to uvedl na pravou míru, tak já za Kněževes nechodím hrát z časových důvodů. Ale porovnat to můžu. V dospělém fotbale a obzvlášť ve 3. a 4. třídě se chodí důrazně do těla, takže se musíte míče zbavit co nejdřív a co nejšikovněji jinak o balón přijdete zatímco v dorostu kde jsme napřed hráli okres jsem si mohl balón podržet a něco s ním vymyslet. Ale krajský dorost se tomu dospělému dost přibližuje

8) Bydlíš v Praze, takže se na tréninky hodně nacestuješ. Jak to řešíš?

Není to nic jednoduchého. Buď se musím do Hostouně dostat autobusem, nebo vlakem přes Jeneč a nebo mě někdo vyzvedne na letišti

9) Jake máš fotbalové plány do budoucnosti?

Hlavně setrvat u fotbalu! Ale chtěl bych se dostat do týmu, kde to má budoucnost.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ:

• Post: V Kněževsi jsem hrál buď vlevo nebo vpravo na kraji zálohy a když jsem přišel do Hostouně tak mě šoupli na stopera. Ale klidně bych hrál i v útoku. Ale nejoblíbenější je levá záloha.
  • Jídlo: Nejsem vybíravý a sním všechno. Ale asi pizza a smažák.
  •  Hudba: Moderní hudba
  • Film: Rychle a zběsile.