4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

SP | Zlaté Hostivice

V sobotu 24. března 2018 se náš A tým - Starší přípravky, s trenéry Jaromírem Boháčem a Davidem Šípem, zúčastnil halového turnaje v Hostivicích. Utkání se konala na hřiští s umělou trávou s prosypem, tedy povrchem, primárně určeným pro tenis, ale i pro fotbal v "turfách" velmi dobrý. Hřiště bylo pro týmy hrající 5+1 dostateně velké, kombinační hře našeho mančaftu vyhovovalo.

Postupně jsme sehráli utkání:

Sokol Hostouň - TJ Hostivice                  5 : 0

Sokol Hostouň - Sokol Jinočany              3 : 1

Sokol Hostouň - Sokol Tuchoměřice        5 : 0

Sokol Hostouň - Slavoj Kladno               4 : 0

Sokol Hostouň - TJ Sokol Velké Příepy    5 : 0

Nejkvalitnějším soupeřem byli borci Jinočan, kteří nám také vsítili jedinou branku, kterou jsme za celý turnaj, zejména díky výbornému gólmanovi Míšovi Šiktancovi obdrželi. Za všechna utkání jsme vsítili 22 branek, výsledek týmového pojetí hry i několika krásných individuálních akcí. Za všechny alespoň z nich, v podání Matěje Šípa, můžete shlédnout ZDE

Fotogalerie ZDE, případně ZDE (vyšší rozlišení + další momentky)

Video, atmosféra a několik vybraných akcí ZDE

Souběžně se pod vedením Romana Hašpla náš B tým Starší přípravky v sobotu 24. 3. 2018 účastnil halového turnaje (4+1) v Nučicích. Po vlažnějším úvodu se dvěma výhrami v druhé polovině turnaje propracoval ke 3. místu (zvítězil tým Dobříče, před Řeporyjemi).