20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

SP | Starší přípravka vyhrála turnaj TEPO 2018

V sobotu 2. června 2018 se tým U11 Sokolu Hostouň zúčastnil turnaje TEPO 2018, pořádaný v areálu a za podpory Slavoje Kladno.

Turnaje se účastnilo 10 týmu rozdělených do dvou skupin, následovalo play off. Zápasy se hrály na 13 minut.

Náš tým turnajem prošel takto, nejprve skupina.

Hostouň - Brandýsek 6:1

Zákolany - Hostouň 1:9

Kročehlavy - Hostouň 0:4

Drozdov - Hostouň 0:9

Čtvrtfinále:

Hostouň - Hřebeč 5:0

Semifinále:

Hostouň - Kročehlavy 2:1 pk V tomto zápase jsme si vybrali krizový moment, soupeř po chybě vstřelil snadnou branku a přemíra snahy o nápravu stavu jakoby nás svazovala, nakonec jsme ale vyrovnali a vítězíme v penaltovém rozstřelu.

Finále:

Zákolany - Hostouň 1:3

Finálový zápas byl oceněný i diváky jako asi nejatraktivnější duel dne. Turnaj jsme vyhráli, vyjma drobného zaváhání s SK Kročehlavy v semifinále, přesvědčivě a po zásluze. Na soupeře platil aktivní pohyb a kombinační hra našeho výběru.

Text, foto: Bohumil Kučera