20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Sokol Hostouň ukončil karanténu

V posledních dnech proběhly třetí a závěrečné testy na Covid – 19 u A mužstva Sokola Hostouň a s radostí můžeme oznámit, že všichni hráči, celý realizační tým, včetně všech dalších osob podílejících se na činnosti klubu mají negativní výsledky testů. Celý tým se tedy vrací do plné přípravy a zápasového zatížení.

„Doufáme, že je tohle nepříjemné období je již za námi a budeme se moci v dalších měsících plně soustředit pouze na fotbal. Díky karanténě a přeloženým zápasům, bude pro nás nejbližší období náročné. Prvním zápasem bude středeční kolo MOL Cupu s ligovou Mladou Boleslaví, do kterého naskočíme rovnýma nohama po více jak čtrnácti denní pauze. Přestože to bude pro kluky velmi těžké utkání, tak se na něj všichni těšíme. Zápasem MOL Cupu se fotbal vrací na domácí trávník v Hostouni po neuvěřitelných skoro deseti měsících od listopadu 2019,“ dodává předseda hostouňského fotbalu Jiří Hondl.

Sokol Hostouň – FK Mladá Boleslav (středa 16. 9. 2020 od 16.00 hodin)