SOKOL HOSTOUŇ ODSUZUJE ÚTOK NA UKRAJINU

Sokol Hostouň se připojuje k podpoře strádající Ukrajiny a odsuzuje tento bezprecedentní útok na suverenitu svobodného a demokratického státu.

Odsuzujeme pošlapání demokratických principů soudobého světa a mezinárodního práva. Odsuzujeme pohrdání a neúctu k lidským životům ze strany Ruské federace a samotného prezidenta Putina. Nezahrávejte si s jadernými zbraněmi. Svět je místem pro život, není místem pro válečné štváče a jejich choutky.

S obdivem a úctou sledujeme nasazení a odvahu Ukrajinců, se kterou brání svou zem a své rodiny. Ukrajina v této chvíli bojuje za celý demokratický svět a jeho budoucí podobu. Sokol Hostouň se rovněž připojí k finanční podpoře Ukrajiny. Jsme s Vámi. Sláva Ukrajině!