Sokol Hostouň nabízí pomoc rodičům ukrajinských dětí

Sokol Hostouň nabízí možnost trénovat dětem ukrajinských uprchlíků, a to napříč všemi věkovými kategoriemi.

SOKOL HOSTUŇ пропонує можливість залучення до тренувального процесу наших клубних команд усіх українських дітей, незалежно від віку, від дошкільнят до підлітків.

Більше інформації на електронну пошту info@sokol-hostoun.cz або mladez@sokol-hostoun.cz або за телефоном +420 723 494 379 пана Міро Мокролуски. У рамках залучення українських дітей до цього проекту клуб «Sokol Hostouň» надасть базове футбольне спорядження у співпраці з брендом JOMA SPORT CZ.

SOKOL HOSTOUŇ nabízí možnost zapojení všech ukrajinských dětí bez rozdílu věku, od předškoláků až po dorostence, do tréninkového procesu našich klubových mužstev.

Bližší informace na emailu info@sokol-hostoun.cz nebo mladez@sokol-hostoun.cz nebo na telefonu +420 723 494 379 (sekretář mládeže Miro Mokroluský). V rámci zapojení ukrajinských dětí do tohoto projektu poskytne klub Sokol Hostouň ve spolupráci se značkou JOMA SPORT CZ základní fotbalové vybavení.