17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Jiří Hondl – Vše, co jste chtěli vědět o Hostouni, ale báli jste se zeptat – 1.díl

Původně jsme zlákali předsedu Sokola Hostouň k rozhovoru. Vzhledem k tomu, že je člověkem na správném místě, řekl nám toho tolik, že by bylo neslušné ho přerušovat otázkami. Přinášíme vám tedy sérii sloupků, ve kterých se dozvíte o tom, jak se pan Hondl dostal k fotbalu, co říká na mládež, kam se až může dostat A-tým, či koho by chtěl jednou přivítat na našem stadionu. Vezměte si něco dobrého k jídlu a pití a začtěte se do příběhu pana předsedy a nalaďte se na fotbalovou notu před začátkem jarní části sezony 2016/2017. Pro 1. díl jsme se zaměřili na myšlenky předsedy týkající se blížící se jarní části soutěže a také nejbližších akcí. Příští týden se můžete těšit na sloupek o A mužstvu, jež v sobotu 11.3. startuje jarní část sezóny.

Před začátkem jarní sezóny bych chtěl Vás, čtenáře poprosit, abyste nám zachovali nadále svou přízeň a měli pro nás pochopení a možná větší shovívavost, když se nám něco nepovede. Věřím, že i na jaře Vám nabídneme slušnou porci zábavy. Fotbal na této úrovni je především zábavou a jako na takovou by se na ní mělo nahlížet. Všichni to děláme ve svém volnu, dobrovolně a všichni po zápase jdeme v pondělí do práce. Kluci, od těch nejmenších po ty dospělé, jsou také jenom lidi a jako všichni mají občas slabší chvilku, kdy se jim něco nepovede a v těchto chvílích potřebují podporu svých fanoušků možná více než kdykoliv jindy. Oboustranně se to všem pak vrátí několikanásobně.

Momentálně se chystáme na každoroční ples, který se uskuteční v sobotu  4.3.2017, návštěvníci se mohou těšit na nestárnoucího moderátora Vlastu Korce, bohatou tombolu, vyhlášení nejlepších hráčů, fotbalovou legendu jako speciálního hosta a pak také zajímavý doprovodný program. Ale předně – těšit se můžete na dobrou zábavu, která jako každý rok končí skoro nad ránem. Jenom bych rád požádal všechny zájemce, na které tentokrát nezbyly lístky, o trochu pochopení, ten sál prostě nenafoukneme a zájem je ohromný, čehož si samozřejmě vážíme.

Ať už jdete na ples nebo ne, můžete v sobotu od 10 hodin podpořit při generálce na sezónu A mužstvo na hřišti pražského Motorletu.

Jiří Hondl