Silvestrovské derby pražských S bude mít hostouňskou stopu

Ani letos nebudou v tradičním Silvestrovském derby chybět zástupci Hostouně. Sparťanský dres internacionálů obléknou trenéři A mužstva Jiří Jeslínek a Štěpán Kučera, sešívaný pak trenér našeho dorostu a bývalá opora prvního týmu Petr Trapp.

Poslední léta bývá zvykem, že se hostouňský fotbal může pyšnit zástupcem v nejsledovanějším utkání posledního dne roku – Silvestrovském derby pražských S. V tom letošním bude mít Sokol hned trojí zastoupení. Již čtvrtou nominací se může pochlubit ex-sparťanský stoper a aktuálně asistent u prvního mužstva Štěpán Kučera. Podruhé dres letenského výběru oblékne další asistent A mužstva Jiří Jeslínek, který při loňské premiérové účasti pomohl Spartě k vítězství 7:6 dvěma góly. Na straně poražených si připsal jednu asistenci trenér staršího dorostu Petr Trapp. Ani on nebude letos chybět v sestavě sešívaných a připíše si tak druhý start v dresu internacionálů.

37. ročník Silvestrovského derby se jako již tradičně odehraje na umělé trávě v Edenu (v blízkosti stadionu Slavie). Začátek je naplánován na 10. hodinu, kdy program zahájí 20. střetnutí veteránů Slavie a Sparty. O hodinu později pak začne hlavní program, v pořadí 37. duel internacionálů.

Soupiska Slavie: Diviš – Černý M., Došek L., Hyský, Jablonský, Kalivoda, Kúdela, Piták, Suchý, Škoda, Švec, Trapp, Volešák.

Soupiska Sparty: Miller – Flachbart, Hübschman, Jeslínek, Jun, Kladrubský, Kučera, Lafata, Matějovský, Slepička, Voříšek, Zelenka.

Autor: Lukáš Horníček, Foto: sokol-hostoun.cz, www.silvestrovskederby.cz