Šilhan se uvedl dvěma brankami

Sokol Hostouň odehrál první dva přípravné zápasy. Vzhledem k síle zdaleka ne starého, avšak hodně zkušeného kádru, budou patřit k nejžhavějším adeptům na postup. O to větším, že už tak značnou sílu ofenzivy zvýraznil příchod dalšího urostlého útočníka. Bijce do vápna Jaromíra Šilhana, dalšího odchovance SK Kladno v zelenobílém dresu. Robustní forvard naposledy působil v třetiligovém Králově Dvoře a hned v prvním utkání vstřelil dvě branky. Jeho tým ve svém útočišti v Dobrovízi porazil v pěkném utkání Hřebeč 4:3 (Himl, Jančár). Ve druhém zápase s nováčkem krajského přeboru Jílovištěm podlehla Hostouň 2:4. „Soupeř ukázal velkou sílu, hrál opravdu dobře, " chválil Jíloviště sekretář Miroslav Vlček a kvitoval, že se jim podařilo udržet kádr pohromadě. Navíc se z nevydařeného angažmá Kladna vrátil další útočník, Slanina jenž je ale stále zraněný. Do sítě jinak hodně produktivního Jíloviště se trefili Onussi a Rouček, přičemž druhý jmenovaný napálil ještě břevno a promarnil jednu velkou možnost, stejně jako jen poločas hrající Šilhan. V neděli čeká Hostouň generálka. Na svém hřišti, které tento týden začal využívat k tréninkům, přivítá v 17.00 hodin mladou rezervu střížkovských Bohemians.