1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Sbírka pro Jirku - podpořte sbírku finančním darem i VY

Vážení přátelé,

děkujeme všem,  kteří jste se zapojili do SBÍRKY PRO JIRKU a přispěli na dobrou věc,  ať už ve formě finančního daru poukázaného na speciálně za tímto účelem zřízený účet Sokola číslo 19 – 384 183 63 59 /0800 nebo příspěvkem do zápasových kasiček umístěných na našem stadionu v době konání domácích zápasů. Při včerejším domácím zápase jste do zápasových kasiček darovali krásných 10 200 Kč. Rovněž bychom rádi poděkovali klubům SK Hřebeč a Sokolu Jeneč, kteří přispěli finančním darem v celkové výši 15 000 Kč a také všem těm kteří darují své částky převodem na výše uvedený účet 19 – 384 183 63 59 /0800.  Za první tři dny sbírky jsme společně dali dohromady přes  35 000 Kč. To je úžasné. Děkujeme.

Věříme, že dobrá věc si našla a ještě najde své příznivce a sbírka se bude nadále rozvíjet.

Podpořte prosím tuto sbírku jakýmkoliv způsobem a částkou i VY ať už převodem na účet nebo návštěvou našeho domácího zápasu.

Nadále Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za Vaši podporu a projevenou solidaritu.

SOKOL HOSTOUŇ