24. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 28. kolo: Sokol Hostouň vs. FC Táborsko akademie (Hostouň)

Připravili jsme pro Vás dva krátké rozhovory s vítězi kategorie dorost a starší žáci týmu Sokol Hostouň.

DAVID VIDUNA - DOROST

1)Jak si ceníš svého vítězství?

Jsem moc rád, ohromně mě to potěšilo.

2)Myslíš, že bude jarní část pro dorost úspěšnější než podzimní, po které skončil poslední?

Určitě věřím, že se dorost zvedne a s tím přijdou body a úspěchy.

3) Na podzim jsi nastupoval za B tým i dorost, zimní přípravu jsi absolvoval s áčkem. Součástí jakého týmu se vlastně cítíš být?

Nejlépe se cítím v B týmu, ale poslední dobou je to skvělé i v áčku, je to pro mě ohromná zkušenost, trénovat po boku tak dobrých fotbalistů.

4) Jaké rozložení svého vytížení očekáváš?

Mělo by to být nastaveno, tak abych měl stále herní vytížení a nepřecenil své síly, abych se neustále zlepšoval.

4) Jak se liší dorost, B tým a A tým?

Liší se to hrozně moc, hlavně co se týče fyzické náročnosti, ale snažím se s tím poprat.

JAKUB KREJSA - ŽÁCI

1)     Co pro tebe znamená, že tě zvolili sami hráči? Byl bys radši, kdyby volbu určili trenéři?

Jsem rád, že mě zvolil tým, znamená to, že mi věří.

2)     Po podzimu jste 5., ve středu tabulky...jaký máš týmový cíl?

Chtěl bych porazit některého ze soupeřů, se kterým jsme prohráli. A pokud možno skončit do 3. Místa

3)     A co individuální cíle? Na podzim jsi v 8 zápasech vstřelil 2 góly...

Není to pro mě tak důležité, jako vítězství, ale kdybych zase dal aspoň 2, tak bych byl rád.