4. 6. 2023 (17:00) | ČFL: Sokol Hostouň vs. Admira Praha (Hostouň)                                                 10. 6. 2023 (10:15) | ČFL: Loko Vltavín vs. Sokol Hostouň (Praha 7)

Rezerva zahájí fotbalové jaro v Rynholci. Na stejné hřiště si pozval soupeře i dorost

Rezerva vstoupí do fotbalového jara nedělním domácím utkáním proti Lánům. To však ještě neodehraje v Hostouni, ale na umělce v Rynholci. Na stejném hřišti přivítají svého soupeře i naši dorostenci, jejichž zápasy jsou naplánovány rovněž na neděli (9:30/11:45).

 

Termín návratu do Hostouně ze hřišť s umělým povrchem určuje tradičně březnové počasí. To se rozhodlo zařadit do svého repertoáru jarní teploty až v posledních dnech, a tak nebylo příliš prostoru doladit všechno nezbytné na našem pažitu. Úvodní jarní duel tak naše rezerva odehraje ve známém zimním azylu v Rynholci, kde v neděli od 15:00 hodin přivítá SK Lány.

 

Poprvé by se tak mělo béčko představit v Hostouni na Velikonoce. Vzhledem k prodlouženému víkendu zvolili Hostouňští pro svůj domácí zápas netradiční páteční dopolední termín (7. 4., 10:15). Ten kvitoval, vzhledem k možnosti se na velikonoční víkend věnovat rodinám, i náš soupeř ze Zavidova.   

 

 

Dorostenci opět v Rynholci, na Velikonoce rovněž v pátek

Dorostenecké výběry letos působí v Krajském přeboru v koalici s Baníkem Švermov. A právě krásný fotbalový areál našeho partnerského klubu v okrajové části Kladna bude na jaře hostit všechna domácí utkání staršího a mladšího dorostu. S výjimkou těch březnových. Vzhledem ke klimatickým podmínkám se trenéři rozhodli vyměnit švermovskou umělku za větší v Rynholci. Na ní již týmy dorostů odehrály úvodní jarní kolo proti Povltavské fotbalové akademii a stejně tomu bude i o nadcházejícím víkendu, kdy přivítají Tatran Sedlčany.  

 

Další změna programu se týká, stejně jako u naší rezervy, Velikonoc. Ani dorostenci si nechtějí rozbít velikonoční prodloužený víkend nedělními utkáními a pro zápasy 21. kola Krajského přeboru s Pšovkou Mělník zvolili páteční dopolední čas 9:30, respektive 11:45.

 

 

Autor: Lukáš Horníček

 

  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň