20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Reklamní sdělení | ICS hledá obchodního zástupce pro lokalitu okres Kladno

INNOVATION CZECH SPORT shání do marketingového týmu obchodního zástupce pro lokalitu Kladno.

>>>>>>>> ODPOVĚDĚT NA INZERÁT <<<<<<<<

Požadujeme

- Zvládání níže uvedených úkolů na jedničku.

- Obchodník a koordinátor v jedné osobě.

- Obchodního ducha s výbornými komunikačními schopnostmi.

- Zkušenosti v oboru obchodu a zvládání komunikace s firemní klientelou.

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Ideálně studium z oboru obchodu, reklamy, marketingu.

- Ideálně se zkušenosti ze sportovního marketingu či reklamního prostředí.

- Řidičský průkaz typu B.

Nabídka

- Místo výkonu práce je Praha a Střední Čechy

- Můžeš pracovat z kanceláře i domácnosti, ale většinu času budeš v terénu.

- 4 týdny dovolené.

- 4 sick days ročně, vše záleží na domluvě.

- Budeš pod vedením zakladatele firmy.

- K variantě smlouvy jsme otevřeni - zaměstnanecká, smlouva o spolupráci na OSVČ. Záleží na tobě co preferuješ.

- Platové podmínky se můžou vyvíjet, bude záležet na tvém výkonu (40.000 Kč - 100.000 Kč měs. na ŽL)

- První rok se může plat každý kvartál zvyšovat (dle výsledků), následně je zvyšování na roční bázi.

- Můžeš do budoucna očekávat různé benefity

- Služební automobil.

- Nástup možný 1.6.2022

Pracovní náplň

- Hledáme obchodního zástupce do těchto lokalit - Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Okres Praha východ, Okres Praha západ.

- Analýzu lokálních partnerů, dodavatelů, sponzorů.

- Navazování spolupráce s lokálními podnikateli. Propojení podnikatelů se sportovním prostředím, s projekty které vytváříme ve sportovních klubech.

- Každý den obchodní jednání s lokálními podnikateli.

- Spolupracovat s marketingovým týmem ohledně propagace partnerů v klubech.

- Spolupracovat s IT týmem ohledně online podpory.

- Budeš v úzké spolupráci s Team Leaderem, který ti pomáhá, kryje záda a zaučuje.

Co o sobě říká společnost Innovation Czech Sport s.r.o.?

Jsme sportovní marketingová agentura Innovation Czech Sport s.r.o. Spolupracujeme se sportovními kluby a pomáháme jim zajišťovat partnery, sponzory, dodavatele. Pro všechny partnery vymýšlíme a realizujeme win-win - win spolupráci. Cílem naší agentury je uspokojit klub, díky financím od partnerů. Uspokojit partnery/sponzory díky reklamnímu či obchodnímu plnění, které jsme schopni v klubu zajistit. V každému klubů vytváříme klubovou platformu, která obsahuje klubový eshop (Klub Market), nabídku sportovních firem (Klubová zóna), klubový chat apod.

Zdroj: dobraprace.cz