10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

První letní posila A mužstva. Z Argentiny přichází Tadeo Paulizzi

Vedení Sokola už v minulých měsících naznačilo příchodem Barbary a Contrerase, že neomezuje svůj radar pouze na český rybník. Nejnovější letní posilou se stal Argentinec Tadeo Paulizzi (22).

Tadeo Paulizzi, dvaadvacetiletý středový záložník či křídlo, spojil mládežnickou kariéru převážně se slavným chilským klubem Universidad de Chile. Zkušenosti s dospělým fotbalem získával v druholigovém chilském týmu Athletic Club Barnechea, odkud v roce 2020 zamířil do týmu z nejvyšší argentinské soutěže Tallares Cordoba. Zde sbíral zkušenosti hlavně v B týmu hrajícího soutěž rezerv (Reserve League). Po dvouletém působení v Argentině ho kroky zavedly na zkušenou do střední Evropy... Trenéry o svých kvalitách přesvědčil nejen v trénincích, ale i v přípravných utkáních s Táborskem a Velvary.

Rok narození:

Post: