10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

NEVÍTE, CO S ČASEM BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍHO VÍKENDU? VĚŘÍME, ŽE VÁM PROSTŘEDNICTVÍM UTKÁNÍ NAŠICH TÝMŮ MŮŽEME NABÍDNOUT TU PRAVOU MOŽNOST, CO DĚLAT.

Sobota 11.3.

10:15 MÚ A tým: Most:Hostouň

-první jarní mistrovské utkání v Divizi B, proti soupeři, který v srpnu vypadal odevzdaně, ale z Hostouně odvezl 1 bod. Od té doby se herně i výsledkově zvedl, jak to dopadne?

11:30 PÚ dorost: Tempo Praha:Hostouň

-přátelské utkání proti týmu z Pražského krajského přeboru, ve kterém působil vedoucí týmu Lukáš Horníček. Vyslouží si dorostenci jím vypsanou prémii za neprohru?

16:30 PÚ B tým: Unhošť:Hostouň, UMT Rynholec

-2. přípravné utkání, opět proti soupeři z I.B třídy, tentokrát okořeněné účastí bývalého trenéra Kučery a brankáře Ondrejičky v týmu protivníka

9:00-14:00 turnaj starší přípravka – hala Unhošť

-možná poslední halový turnaj tohoto týmu, který pravděpodobně čeká zatím největší konkurence v podobě místního týmu, Kročehlav a dokonce i Okresního výběru hráčů. Jak si s ní úspěšný tým poradí?

9:00-14:00 turnaj mladší žáci – Louny

-mladší žáci se účastní memoriálu v Lounech, soupeři budou Louny, K. Dvůr, Slaný, Trnovany, Velvary, N. Strašecí a Brozany, tedy velká konkurence. Jak se s ní popasují?

Neděle 12.3.

16:00 PÚ starší žáci: Zličín:Hostouň

-2. přátelské utkání starších žáků, znovu proti soupeři z Prahy. Vyvarují se tentokrát individuálních chyb? Vstřelí znovu korunovaný nejlepší hráč týmu Petr Jirásek 3 góly?