10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

"Béčko" má za sebou 3 přípravná utkání, v nichž zkoušelo systém 3-5-2, který hodlá pod novým trenérem Miroslavem Vlčkem ml. praktikovat v nové sezóně.

Další zápas sehraje v sobotu od 10 hodin s Řepy v Hostouni. Bude to zároveň generálka na mistrovská utkání.

Hostouň:Tuchoměřice 3:5 (3:0)

Ondrejička – Seidl, Viduna, Hlava – Jančár – Hofman, Bureš, Fábry, Jindřich – Slanina, Kubát

Ondrejička – Kohout P., Viduna, Hlava – Jančár – Hofman, Bureš (J.Šefčík), Fábry, Haloun – Hurský, Bodnár

Střelci: Kubát, Viduna, Hofman

Turnaj v Jenči:

semifinále: Hostouň:Dobrovíz 3:1

Ondrejička – Seidl, Viduna, Hlava- Jančár – Luka, Fábry, Žíla, Jindřich – Slanina, Bodnár

střídali: Krejčí, Haloun, Kohout D., Kohout. P.

Střelci: Viduna, Fábry,Kohout D.

finále: Hostouň: Jeneč 2:0

Ondrejička – Seidl, Viduna, Kosina – Jančár – Luka,Fábry,Krejčí,Žíla – Slanina, Kubát

střídali: Hanuščík, Bodnár, Haloun, Bureš, Kohout P.

Střelci: Žíla, Slanina

David Fábry byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Tadeáš Ondrejička nejlepším brankářem, gratulujeme!