4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Při derby Hostouň - Kladno můžete vyhrát auto

O poločase očekávaného derby divizních celků Sokola Hostouň a SK Kladno můžete získat automobil značky Hyundai.

Společnost Auto Palace Butovice a klub Sokol Hostouň věnuje jednomu držiteli vstupenky utkání Hostouň - Kladno automobil k týdennímu užívání zdarma. Výherce této zajímavé ceny vylosují a zároveň oznámí pořadatelé o přestávce prestižního duelu.

Ve slosování se dále budou točit vstupenky na ligové zápasy Sparta - Plzeň a Slavia - Liberec. Jeden z výherců také získá voucher do restaurace Kozlovna v Praze.

NAVÁZÁNÍ SPOLUPRÁCE S AUTOPALACE BUTOVICE

Jsme velmi rádi, že od 1. října 2017 jsme mohli navázat spolupráci s tak významnou společnosti, jako je AutoPalace Butovice.

Ve spolupráci s AutoPalace Butovice JE pro Vás připraveno losování o zapůjčení automobilu na každém domácím zápase A týmu do konce podzimní části soutěže.

PŘEDSTAVENÍ PARTNERA

Auto Palace Butovice je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu, a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Skupina v současnosti působí v 8 zemích Evropy – v Holandsku, České republice, Slovensku, Belgii, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Slovinsku.

V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než 10 000 vozů a zároveň jedním z největších nizozemských investorů v ČR. Hodnota investic za dobu působení v ČR se odhaduje na 1,6 mld. Kč a na Slovensku pak 19 mil. EUR.

25. výročí Auto Palace

Skupina Auto Palace zahájila svou činnost na našem území v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi tři nejvýznamnější automobilové dealery na trhu. Za 25 let působení na českém a slovenském trhu skupina prodala 111 461 vozů.