PREVIEW | Další fotbalový svátek pro Hostouň. O postup v poháru zabojujeme s Duklou

Stadion Vojtěcha Zeithamla bude dějištěm dalšího velkého zápasu. Ve středu podvečer přijede do Hostouně k utkání 1. kola poháru Mol Cup druholigová Dukla Praha. Utkání má naplánováno výkop v 17:30.  

 

24. 8. 2022 (17:30) | Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla – U Hřiště 307, Hostouň u Prahy

Rozhodčí: Václav Kubec – Josef Smitka, Lukáš Langmajer

 

PŘEDSTAVENÍ SOUPEŘE

 

FK Dukla Praha je český fotbalový klub, který sídlí v pražských Dejvicích. Zpočátku se jednalo o klub pozemního vojska Československé lidové armády. Do družstva tehdy nastupovali českoslovenští fotbalisté k výkonu základní vojenské služby. Někteří už jako hotoví hráči, další jako talentovaní mladíci, kterým působení v elitním týmu pomohlo v kariéře: po návratu z vojny se stali oporami svých klubů. Čistě civilním týmem se stal teprve po pádu komunistického režimu. ZDROJ

 

Slavný český fotbalový klub z Julisky patřil v minulé dekádě k pravidelným účastníkům v nevyšší soutěži. Z ní se musel poroučet po nevydařené sezoně 2018/19. Návratu do 1. ligy byla Dukla nejblíže v následujícím ročníku, kdy skončila na třetím místě. V následujících dvou sezonách už to s postupovými ambicemi nebylo tak horké, když v ročníku 2020/21 skončila na 8. místě a o rok později si ještě o místo pohoršila. Velké naděje Pražanům nedává ani vstup do letošní sezony. Po třech odehraných kolech se krčí na posledním místě druholigové tabulky bez jediného bodu.

 

Fan Shop Sokol Hostouň