ČFL - 1. kolo: 22. 8. 2020 (10:15) | SK Benešov vs. Sokol Hostouň                                                 ČFL - 2. kolo: 30. 8. 2020 (15:00) | Sokol Hostouň vs. Baník Sokolov

Přerušení soutěží a sportovní činnosti

V návaznosti na vyhlášení stavu nouze Vládou ČR (12. 3. 2020) se přerušují na neurčito veškeré soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS. Minimálně po dobu trvání stavu nouze, který byl vyhlášen na třicet dní, tedy Sokol Hostouň po tuto dobu nenastoupí k žádnému soutěžnímu nebo přátelskému zápasu. Do odvolání se zároveň ruší veškeré tréninkové jednotky a sportovní přípravy, včetně herních soustředění.

 

 

K dnešnímu dni byli zrušeny veškeré rezervace sportovních ploch, prozatím s platností do konce března 2020. O všech novinkách a dalším postupu, jakmile bude znám, Vás bude v co nejkratší době informovat.

 

-------------------------------------------------------

Prohlášení FAČR

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

 

"Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jakékoliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají," řekl předseda Asociace Martin Malík.

 

V úterý odpoledne 17. března zároveň z podnětu UEFA dojde k hromadné videokonferenci všech členských asociací, na které se bude řešit další postup v otázkách domácích i evropských soutěží.

-------------------------------------------------------

 

Rozhodnutí výkonného výboru Sokola Hostouň, z.s. ze dne 12.03.2020

Vzhledem k současnému vývoji Vás žádám o respektování a dodržování těchto stanovených opatření, která jsou vedena zejména snahou ochránit především zdraví hráčů a realizačních týmů a bezezbytku naplnit nařízení vlády ČR.

 

Je třeba si uvědomit, že se nejedná o doporučení, ale ROZHODNUTÍ řídícího výboru klubu Sokola Hostouň, z.s. přijatého na základě vyhlášení nouzového stavu vládou ČR.

 

Svým jednáním a vystupováním reprezentujete právní subjekt Sokol Hostouň, který jako takový nese plnou odpovědnost za jednání svých členů, respektive hráčů se všemi důsledky a dopady.

 

Současný stav nemůže těšit nikoho, ale uvědomujeme si složitost současné krizové situace a odpovědnost každého z nás vůči svému okolí a společnosti.

 

Děkuji za pochopení

 

Ing.Jiří Hondl

předseda oddílu kopané

Sokol Hostouň, z.s.


  •  
Fan Shop Sokol Hostouň