1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Předzápasový stav A týmu očima trenéra Vacovského

Jako každý pátek nám asistent trenéra „áčka“ shrnul, jak vypadá zraněními zdecimovaný tým.

1) Jak moc je psychicky náročné jeden týden schytat debakl a další zápas suveréně vyhrát, když se to opakuje již měsíc?

Je to jako na houpačce.Z mého pohledu je příčina v tom,že máme mnoho hráčů zraněných.Chybí nám 7hráčů zákl.sestavy a 2 hráči hrají se sebezapřením,nemají úplně vyléčená zranění..

2) Lze vůbec na poslední domácí prohru nějak reagovat? Osa týmu je rozpadlá, výčet zraněných obrovský...

Zase bych se opakoval,hodně zraněných hráčů,pracovní povinnosti,zkrátka hrůza.

3) Dal se dohromady Jan Čurda? Nebo někdo jiný z marodů?

Nikdo ze zraněných hráčů bohužel nemůže nastoupit

4) Tým poslední dobou doplácí hlavně na nezkušenost, budete chtít v létě přivést nějakého vyzrálého hráče?

Samozřejmně chceme mužstvo doplnit,uvidíme co se nám povede a kdo nastoupí do letní přípravy.

5) Co očekáváte od sobotního zápasu v Příbrami?

Jedeme tam s cílem uhrát za dané situace co nejlepší výsledek.

6) Bude mužstvu vyhovovat začátek zápasu v 10:15?

Dopoledne nejsme zvyklí hrát,odjíždíme k utkání ráno v 8Hod.Některým hráčům natočíme budíka a na dnešním treninku jim ho dáme,aby nezaspali.

7) S jakým výsledkem byste byl spokojen?

Samozřejmě s výhrou.