1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

TRENÉR A TÝMU JOSEF VACOVSKÝ HODNOTÍ STAV MUŽSTVA PŘED ZÁPASEM

1) Zdravotní stav -  Zvládl Míra Šilhán plnou zátěž? Bude moct nastoupit?

Míra Šilhan začal trénovat, necháváme na něm, kdy nám řekne-jdu na to. Je to zkušený hráč a on musí vědět.  Chceme, aby byl zdravotně v pořádku. To samé platí o D.Hlavovi, až začne trénovat.

2) Debutant v základní sestavě z minulého kola L. Krupička dostal pochvalu od trenéra Čurdy. jak jste jeho výkon hodnotil vy?

Myslím si, že pochvala byla zasloužená. Lukáš je výborný kluk, má fotbal rád a v tréninku to dokazuje. Pevně věřím, že má před sebou slibnou fotbalovou kariéru. Zkrátka se potatil.

3) Co se podle vás změnilo ve vztahu Dobrovíz-Hostouň? Ještě nedávno by za Hostouň nikdo z Dobrovíze nehrál a nyní tu máme dva - Kromě Krupičky i Nováka...

Je to otázka správné fotbalové diplomacie, a to aktéři pan Ing.J.Hondl,p.M.Vlček a Ing.L.Krupička perfektně ovládají.

4) V Klecanech to bylo drtivé vítězství... Souhra náhod, nebo se mužstvo tak zlepšuje?

Mužstvo je v pohodě, hráči trénují s maximální chutí, zkrátka je to dobré. Škoda, že máme stále řadu hráčů zraněných.

5) Pár minut odehrál i hráč béčka Petr Kohout, který se následně zapojil do tréninku A-týmu. Má potenciál se trvale prosadit?

Petr Kohout je také fotbalista, který má rád fotbal, navíc je levonohý. Bude záležet jenom na něm, kam to chce ve fotbale dotáhnout, talent má.

6) Jak se připravíte na hvězdy Dobříše, bývalé ligové hráče Dorta a Nykla?

Při pátečním tréninku si o nich něco řekneme, víme že, Dort je tvořivý hráč a Nykl, výborný hráč a nebezpečný hlavičkář.

7) V týdnu se začalo trénovat na novém hřišti, jaká byla reakce hráčů?

Velmi dobrá, hřiště je ve výborném stavu, správce Zdeněk Sojka je chlap na správném místě. Děkujeme.

8) Váš tip na výsledek zápasu s Dobříší?

Hrajeme stále o to nejlepší umístění, všichni chceme vyhrát, uděláme pro to všechno.