1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

JAK JE NA TOM ÁČKO?

STAV A-TÝMU PŘED ZÁPASEM S NYMBURKEM PRO NÁŠ WEB ZHODNOTIL ASISTENT TRENÉRA JOSEF VACOVSKÝ

1) Jak jsou na tom s rekonvalescencí kanonýr Míra Šilhán a špílmachr David Hlava?

1/Oba uvedení hráči jsou dlouhodobě zraněni. Oba nám hodně chybí,Míra svou střeleckou potencí,David svou technikou a chytrostí.

2) Minulý týden hráli s bolestí T.Tichý, M. Zachariáš nebo J.Hanuščík...jsou v pořádku?

2/Věřím, že budou všichni zdravotně v pořádku. Tomáš a Zachyjsou srdcaři a budou se bít jako lvi. Hany je mladý hráč a jistě překousne trochu bolesti, když jde o důležité body.

3) Stihl se uzdravit Tomáš Rouček?

3/Tomáš bude jistě v pořádku, věřím, že když nastoupí, že si připíše další střelecký zářez na pažbě.

4) Minulý víkend jste prohráli v Berouně 1:0, projevilo se to na mužstvu nějak?

4/Hráči si jistě uvědomili, že s takovým výkonem nelze uspět. Věřím, že se budou chtít rehabilitovat za výkon v Berouně, jak nám trenérům, tak hlavně divákům.

5) Čeká vás šlágr kola s Nymburkem, kolik očekáváte diváků?

5/V Hostouňi chodí hodně diváků, věřím,že na Nymburk jich přijde taky hodně.

6) Soutěž se na vrchu tabulky pořádně zamotala, jak myslíte, že to dopadne?

6/Fotbal děláme proto,abychom z něho měli radost, to je pro mne touha co nejvíce vítězit. Úspěch přeje připraveným.

7) S jakým výsledkem byste byl v neděli spokojen?

7/Vyhrát.