1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

PÁTEČNÍ PŘEDZÁPASOVÝ STAV A-TÝMU

ASISTENT TRENÉRA JOSEF VACOVSKÝ NÁM JAKO KAŽDÝ TÝDEN POSKYTL POHLED DO ŠATNY A-TÝMU.

1) Klasická zahajovací otázka, prosíme o zhodnocení zdravotního stavu.

1/Zdravotní stav hráčů je stejný. Budou nám chybět hráči: M.Šilhan,D.Hlava,O.Burant. V týdnu dostal chřipku M.Elman a M.Kolumbič má zranění koleního kloubu. Zkrátka je to malý lazaret.

2) Tentokrát není souběh s béčkem, využijete někoho z jeho kádru?

2/Na pátečním tréninku se definitivně rozhodneme, kdo z béčka s námi pojede.

3) Jak se při své premiéře osvědčil mladý stoper Neumann?

3/Jak jsem řekl již v minulém rozhovoru, Radek je výborný kluk, dobrý mladý hráč. Jsem rád, že ho Martin Čurda do mužstva přivedl. V zápase v Semicích hrál velmi dobře, stejně jako řada dalších hráčů.

4) Znáte důvod, proč se v Berouně začíná již ve 14:00?

4/Mají tam nějaké oslavy, tak jsme jim vyšli vstříc se začátkem utkání.

5)Je to blízko, očekáváte mnoho hostouňských fanoušků?

5/Hostouňští fanoušci jsou perfektní. Všichni plně vnímáme jejich přítomnost a podporu. Vážíme si toho a hráči je nechtějí zklamat. Do Berouna jich určitě řada přijede. Ještě jednou - Díky.

6) Minulé kolo Berounští obrali o dva body Ovčáry, jak jste se na ně připravovali?

6/Každé utkání zvláště venku je těžké. Soupeř se chce proti nám fotbalově vytáhnout, Beroun nebude výjimka. Budeme se snažit podat podobný výkon jako v Semicích, jen bych byl rád, aby naše střelecká produktivita byla o něco lepší.

7) Váš tip na výsledek?

7/Jako v každém zápase budeme chtít vyhrát, a tomu podřídíme naší taktiku hry. Tip na výsledek:3:1 pro nás.